Konferencja UMW Zielona Uczelnia w zielonym mieście 2024

Data: 13.04.2024

Już 12 kwietnia 2024 podczas konferencji pn. UMW Zielona Uczelnia w zielonym mieście 2024 organizowanej przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Politechnika Wrocławska reprezentować będą:
 dr Anna Brdulak, Wydziałowa Koordynatorka Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu (CZRiOK) #PWr, Wydział Zarządzania Politechniki Wrocławskiej - tytuł wystąpienia: Znaczenie przestrzeni zielonych dla jakości życia mieszkańców miast;
dr inż. Weronika Urbańska, członkini grupy roboczej CZRiOK #PWr pn. Eko-juwenalia, Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, Akademia Młodych Uczonych i Artystów - tytuł wystąpienia: Surowce przyszłości. Ziemskie i kosmiczne zasoby surowców oraz sposoby ich pozyskiwania w obiegu zamkniętym.
Zapraszamy!