Międzynarodowy Dzień Ziemi w PWr

Data: 13.04.2024

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka? Zmieńmy nawyki na te bardziej przyjazne środowisku.

Wspólnie z Samorządem Studenckim PWr, Bechtle direct Polska i HP oraz Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu PWr zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „Zrównoważony rozwój, czyli jak być odpowiedzialnym konsumentem”, które poprowadzi mgr inż. Kornelia Cypryjańska-Perucka, ekspertka ds. edukacji ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Podczas zaplanowanych na 90 minut warsztatów wzbogaconych o część teoretyczną poznamy zasady zrównoważonego rozwoju, dobre praktyki świadomego konsumenta oraz prawidłowego gospodarowana odpadami. Wyjaśnimy również na czym opiera się społeczna odpowiedzialność biznesu.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia warsztatów. Organizatorzy zapewniają lunch oraz zrównoważone upominki. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem: https://forms.office.com/e/WKnKthFwHS

Liczba miejsc ograniczona!

facebook_post_1200x1200.png