Projekt Finałowy konkursu Polytechnica Nova, Obszar: SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ UCZELNI

Data: 18.05.2022

„Rozwój infrastruktury rowerowej na Politechnice Wrocławskiej” – Finalista konkursu Politechnica Nova

Celem proponowanego przez badaczy Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów projektu jest stworzenie nowoczesnej infrastruktury rowerowej na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej.

Projekt zakłada dwa etapy realizacji, o następujących zakresach:

• Etap 1: stworzenie Centrum Rowerowego Politechniki Wrocławskiej (CRPWr) - nowoczesnego

centrum rowerowego z serwisem, szatniami i sanitariatami,

• Etap 2: stworzenie bezpiecznych i komfortowych dla użytkownika parkingów rowerowych

(stojaki, zadaszenie, monitoring).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu!

Więcej o finałowych projektach

UWAGA!!! Elektroniczne głosowanie trwa od 28 maja do 3 czerwca 2022 r. Głosowanie obywa się przez dedykowaną stronę PWr.

Strona wymaga logowania jako pracownik lub student PWr (login pracownika wg schematu xxxyyy1234, gdzie: xxx – trzy litery imienia, yyy – trzy litery nazwiska, 1234- cztery losowe cyfry.login).